KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763490
nr 1576 3490
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, landskap med hamnstad. Olja på pannå, ej signerad, 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 29x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 november 2023
kl 21:10:35
700 kr
1.600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr